Ostukorv: Kokku : 0,00 €

Teenused

SISEKUJUNDUSTEENUS

Lisaks põnevatele toodetele pakub MURUUM Teile võimalust konsulteerida meie sisearhitektiga. Tema saab Teid aidata kogu lastetoa kujundamisel, kuid vajadusel abistab terve kodu sisekujundusega.

Huvi korral võta ühendust:

Anu Vainomäe

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel +372 5035775

 

PAIGALDUSTEENUS

Kuigi üldjuhul on MURUUM tooted kergesti kokkupandavad, pakume Teile siiski võimaluse lasta seda teha meie kogenud paigaldusmeeskonnal.

Huvi korral saada e-mail aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Idee

MURUUM - see on lihtsus, terviklikkus, selgejoonelisus ja kaasaegsus. Nutikas lahendus, kuidas vaid detaile muutes, muutub tervik täiesti uueks - ühest legendist saab teine, teisest kolmas...

Mööbli põhiosa materjaliks on kasevineer - see on võrratu välisilmega kodumaine kask, mis vananedeski muutub aina ilusamaks. Vineer on kulumiskindel, kõrgete tugevusnäitajatega ökoloogiline materjal, mis ei paisu ega kuiva kokku.

Disainer

Disainer

Muruum tooted on disaininud mainekas sisearhitekt Anu Vainomäe.